BIEG NA TAK

To integracyjny bieg organizowany przez Stowarzyszenie Na Tak działające w Poznaniu. Główną ideą przyświecającą imprezie „Bieg Na Tak – Run of Spirit” jest wspólna rywalizacja i aktywność sportowa bez względu na stopień sprawności uczestników. W biegu startują dzieci, dorośli, amatorzy, sportowcy, osoby pełnosprawne i z niepełnosprawnościami.

Już od wielu lat nasze przedszkole czynnie włącza się w to wydarzenie. Oprócz aktywnego udziału i pokonywaniu dystansów przez przedszkolaki, ich rodziny i pracowników przedszkola, przy współpracy z naszymi przyjaciółmi z firmy Nivea organizujemy przestrzeń z zabawami dostępną dla uczestników i gości biegu. 

Firma Nivea od początku finansuje pakiety startowej dla naszych przedszkolaków oraz stworzyła specjalnie dla wszystkich naszych biegaczy unikatowe koszulki. Bieg na Tak jest dla nas czasem radości, wzruszeń, wyzwań i wspólnej zabawy!

KONTAKT

ADRES

ul. Libelta 35
61-707 Poznań

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Wielkość czcionki
Kontrast